Tutvustus

Olen ajakirjanik olnud üle 20 aasta, kuid vaimustun jätkuvalt iga päev oma tööst ja inimestest, kellega töö mind kokku viib. Minu jaoks ei ole olemas igavaid teemasid!

Kirjutada on mulle alati meeldinud, kuid ajakirjanikuks sattusin täiesti juhuslikult. 1990ndate keskel oli toimetustes kombeks võtta tööle inimesi  nö tänavalt ja üks selline olin minagi. Mind kutsuti tööle Äripäeva ja minust sai kõige ehtsam lapsajakirjanik. Esimene tööpäev Äripäevas jääb alatiseks meelde: mulle anti kätte pressiteade, mis rääkis ostueesõigusega erastamisest, ja paluti sellest õhtuks lugu teha. Oh imet küll, aga see lugu saigi valmis ja ilmus järgmisel päeval lehes. Mis siis, et loo autoril polnud siis veel vähimatki aimu sellest, mis on ostueesõigus või mis on erastamine…

Viimased 6 aastat olen tegutsenud vabakutselisena ja kirjutanud väga erinevatele väljaannetele kõikvõimalikel teemadel majandusest meditsiinini. Vabakutselise elu juures võlub mind just selle mitmekesisus – ühes toimetuses töötades pole iialgi võimalik vaheldumisi tegeleda niivõrd erinevate teemadega. See aga on arendav, proovilepanev ja põnev.

Kui rääkida ametlikest parameetritest, siis õppinud olen muusikat, turundust ja ärikorraldust. Lisaks Äripäevale olen töötanud paar aastat Postimehes, kus hoidsin elus juhtimisteemalist portaali. Praegu leiab minu artikleid kõige sagedamini sellistest väljaannetest nagu Tervis Pluss, Pere ja Kodu, Maa Elu ning Kodu ja Ehitus. Lisaks tegelen kõikvõimaliku tekstiloomega olgu selleks siis sisuturundusartiklite ja blogipostitute kirjutamine või kliendiajakirjade põneva ja ilusa sisuga täitmine.